EcoDays – 20 - 26 października 2021

Przetestuj hybrydy i elektryki z szerokiej gamy aut Grupy Lis. Eco Days to wyjątkowa okazja do testowania aut w 100% elektrycznych i hybryd marek Volvo, Hyundai, Mitsubishi, Renault i Dacia dostępnych dla wszystkich, w salonach Grupy Lis. W dniach 20-26 października w salonach Grupy Lis w Kaliszu czuć będzie elektryzujące emocje i klimat ekologicznej świadomości. Odwiedź nas!

Testuj i wygrywaj nagrody! Wypełnij formularz (w treści wpisz markę która Cię interesuje) i umów się na jazdę testową w dniach 20-26 października. Odpowiedz na kilka pytań i wygraj atrakcyjne nagrody! Nagrodami głównymi w konkursach są wybrane modele Volvo, Hyundai, Mitsubishi oraz Renault na weekend. Zabierz ze sobą kompanów podróży i w drogę!

Dodatkowo podczas Eco Days przygotowaliśmy dla Was wiele atrakcji.

 

Poniżej rozkład jazdy:

Salon Volvo Car Kalisz, ul. Wrocławska 2

W każdy dzień masz możliwość testowania samochodów marki Volvo. Poznaj w 100% elektryczne XC40 lub hybrydowe modele z możliwością doładowania Volvo XC60 czy największego SUV-a Volvo – XC90.

W piątek i w sobotę zapraszamy na kulinarne pokazy i degustacje ekologicznych dań przygotowanych przez Szymona Czerwinskiego – naszego ambasadora oraz finalistę V edycji programu MasterChef, które dodadzą zdrowej energii podczas jazd testowych.

W piątkowy poranek zaprosiliśmy do naszego salonu również uczniów, którzy wezmą udział w Eko Warsztatach z marką Volvo, podczas których dowiedzą się jak poprawnie segregować śmieci oraz poznają najważniejsze zasady ekologii. Dodatkowo czekają na nich kulinarne wskazówki od naszego ambasadora Szymona Czerwińskiego. Razem z Szymonem przygotują zdrową śniadaniówkę, według filozofii „zero waste”, czyli niemarnowania żywności.

 

Salon Hyundai Auto Centrum Lis, ul. Częstochowska 211

W każdy dzień masz możliwość testowania elektrycznych i hybrydowych modeli marki Hyundai. Zasiądź za kierownicą Hyundai Kona Electric, Hyundai IONIQ5 lub Tuscon w wersji hybrydowej.

Dodatkowo w sobotę na wszystkie chętnie dzieci będą czekały Eko Warsztaty, w trakcie zabawy i nauki, dzieci poznają zasady segregacji śmieci oraz najważniejsze zasady ekologii i ponownego wykorzystania już zużytych przedmiotów.

 

Salon Renault oraz Dacia Auto Centrum Lis, ul. Łódzka 71

W każdy dzień masz możliwość testowania elektrycznych i hybrydowych modeli marek Renault i Dacia. Przygotowaliśmy również ofertę dla biznesu, gdzie będziesz miał możliwość testowania Renault Mastera i Renault Kangoo w pełni elektrycznych.

Dodatkowo w sobotę na wszystkie chętnie dzieci będą czekały Eko Warsztaty z animatorką, w trakcie zabawy i nauki, dzieci poznają zasady segregacji śmieci oraz najważniejsze zasady ekologii i ponownego wykorzystania już zużytych przedmiotów.

 

Salon Mitsubishi Auto Centrum Lis, ul. Łódzka 71

W każdy dzień masz możliwość testowania modelu Eclipse Cross w wersji PHEV, czyli hybrydy z możliwością doładowania.

Dodatkowo w sobotę na wszystkie chętnie dzieci będą czekały Eko Warsztaty z animatorką, w trakcie zabawy i nauki, dzieci poznają zasady segregacji śmieci oraz najważniejsze zasady ekologii i ponownego wykorzystania już zużytych przedmiotów.

 

Daj się przekonać, że to co zdawało się być odległą przyszłością staje się naszą codziennością. Podczas Eco Days z Grupą Lis masz niecodzienną możliwość  przetestowania zupełnie niezobowiązująco najnowszych technologicznych rozwiązań branży motoryzacyjnej. Wypełnij formularz i testuj!

 

Bądź na bieżąco i sprawdź jakie atrakcje czekają na Ciebie: 

 

Regulamin konkursu

 

Skontaktuj się z nami

TWOJE DANE