Kup samochód bez wychodzenia z domu

Ograniczona mobilność nie musi oznaczać braku możliwości zakupu wymarzonego samochodu. Teraz możesz kupić samochód wybranej marki z grupy Auto Centrum Lis, korzystając z atrakcyjnych promocji, bez wychodzenia z domu lub ograniczając swoje wizyty w salonie do absolutnego minimum. Jak to zrobić? Poniżej krok po kroku opisujemy jak łatwy i skuteczny może być proces wyboru nowego lub używanego samochodu z naszej oferty. Na każdym kroku będzie Ci towarzyszył nasz Doradca handlowy, służąc wsparciem i doświadczeniem.  

#zostanwdomu

Krok po kroku do wymarzonego samochodu

Proces zakupu bez wychodzenia z domu lub przy minimalnej liczbie wizyt w salonie jest naprawdę prosty. Wyjaśniamy jak krok po kroku wygląda wygodny i bezpieczny zakup samochodu:

 

1. Wybierz model z oferty Auto Centrum Lis

Usiądź komfortowo i zapoznaj się z ofertą modeli nowych i używanych dostępnych od ręki na naszej stronie  www.autocentrumlis.pl. Podajemy również linki do ofert na stronie otomoto.pl:

 

2. Zapytaj o ofertę

Jeżeli wybrałeś już interesującą Cię ofertę, ale także jeżeli chciałbyś uzyskać dodatkowe informacje, skontaktuj się z nami. Możesz w tym celu skorzystać z formularza online lub skorzystać z danych kontaktowych widocznych w każdej ofercie

Możesz wybrać kontakt bezpośrednio z wybranym Doradcą handlowym przez telefon, e-mail lub livechat. Poproś o wideo prezentację samochodu – to żaden problem!

 

3. Prezentacja samochodu i oferta

Doradca Handlowy skontaktuje się z Tobą i zaproponuje termin video spotkania, podczas którego będziecie mogli omówić szczegóły. Mimo kontaktu na odległość, nasz Doradca przeprowadzi profesjonalną, pełną prezentację wideo wybranego samochodu oraz odpowie na wszelkie pytania. Będziesz się czuł tak, jakbyś naprawdę był w salonie.

Następnie Doradca Handlowy przygotuje dla Ciebie symulację oferty cenowej, doradzi najkorzystniejszą formę finansowania oraz ubezpieczenia samochodu. Kompletną ofertę otrzymasz prosto na podany przez Ciebie adres e-mail.

 

4. Zakup i finansowanie

Jeśli zdecydowałeś się na zakup, wszystkie wymagane do zrealizowania transakcji dokumenty otrzymasz na adres e-mail do wglądu. Zakup za gotówkę, kredyt, leasing, abonament? Doradca Handlowy będzie do Twojej dyspozycji w razie pytań, przeprowadzi Cię przez cały proces transakcji, w zależności od wybranej przez Ciebie formy finansowania samochodu.

W przypadku wybrania niektórych opcji zakupu lub finansowania wizyta w salonie może być niezbędna, jednak wówczas postaramy się, aby Twoja ewentualna obecność w salonie była ograniczona do minimum. Twój Doradca Handlowy będzie proponował przeprowadzenie jak największej liczby formalności online lub za pośrednictwem kuriera bądź poczty.

 

5. Dostarczymy samochód prosto do Twojego domu

Na Twoje życzenie, i po ustaleniu warunków, zajmiemy się rejestracją Twojego nowego samochodu w Twoim imieniu. Oferujemy również usługę door-to-door, to znaczy, że  Twój zarejestrowany, gotowy do jazdy samochód dostarczymy pod wskazany przez Ciebie adres bez dodatkowych opłat.

Co istotne, nie zapominamy o wszelkich względach bezpieczeństwa. Samochód przed wydaniem jest dezynfekowany przez ozonowanie. Dezynfekcji poddane jest wnętrze samochodu oraz układ klimatyzacji.

 

6. Możesz ruszać w drogę i cieszyć swoim nowym samochodem!

Skontaktuj się z nami

TWOJE DANE