Elektryczne modele Hyundai IONIQ5 oraz KONA Electric

2022-03-04
14:45:42

Ładowanie Twojego samochodu nigdy nie było łatwiejsze.

Program Charge myHyundai – to wszechstronne i łatwe w użyciu rozwiązanie do ładowania samochodów elektrycznych, które zapewnia dostęp do ponad 600 punktów ładowania w Polsce i 280 000 w 29 krajach Europy. Ładowanie pojazdu elektrycznego lub hybrydowego typu plug-in nigdy nie było prostsze. Dowiedz się u naszych doradców jak zdobyć voucher Charge myHyundai o wartości 2 000 zł.

 

Mobilność przyszłości jest tutaj – poznaj elektryczne modele IONIQ5 oraz KONA Electric

IONIQ5, dzięki zapierającej dech w piersiach stylistyce i dynamice jazdy, a także akumulatorom 800 V zapewniającym ultraszybkie ładowanie, ten elektryczny CUV zapewnia ekscytujące osiągi. Został zbudowany na najnowocześniejszej platformie, która jest niczym technologiczny kamień milowy w erze ekspansji pojazdów elektrycznych.

 

Czym jest pojazd elektryczny?

IONIQ 5 to tak zwany akumulatorowy pojazd elektryczny lub w skrócie BEV. Pojazdy całkowicie elektryczne, takie jak IONIQ 5, nie wykorzystują żadnego paliwa palnego, a zatem nie emitują spalin z rury wydechowej. A ponieważ nie mają sprzęgła ani przekładni, koszty eksploatacji są niższe – a ruszanie spod świateł jest szybkie dzięki dużej ilości chwilowego momentu obrotowego. To płynne i szybkie przyspieszenie zapewnia bardzo dynamiczną i ekscytującą jazdę.

Przyszłość, na którą nie musisz czekać.

Bardziej elegancki i wyrafinowany Nowy Hyundai Kona Electric ma ulepszoną konstrukcję, najnowsze funkcje łączności i bezpieczeństwa oraz zasięg do 484 km na jednym ładowaniu. A dzięki skróconym terminom dostaw w Europie – zostanie posiadaczem stylowego pojazdu elektrycznego nigdy nie była łatwiejsze.

 

Program dopłat rządowych "Mój elektryk"

Hyundai KONA Electric już teraz od 123 900 zł brutto w programie „Mój elektryk”. U naszych doradców dowiesz się czy możesz skorzystać z dodatkowej dopłaty rządowej aż do 27 000 zł.

 

Ładowarka Hyundai WallBox

Szybka, naścienna ładowarka do samochodów elektrycznych oraz hybrydowych typu plug-in to dokładnie to, czego potrzebujesz.